Photo Frame - Baby's Scan 6x4 by Gibson Gifts, Baby Gift 37371
Beautiful frame to hold your little one's scan. Great as a baby gift.
Specifications
- Frame Size: 21cm (W) x 16cm (H)
- Photo Size: 15cm (W) x 10cm (H)
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777373719)
| SKU | 9314777373719 |
| Model # | 37371 |
| Barcode # | 9314777373719 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.175m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997