Pewter Baby Money Bank 13cm Pram, Gibson Gifts 26588
$30.99
RRP $44.95
SAVE 31%
Only 1 left
Pewter Pram Money Bank
This pewter finish money bank makes a perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion.
Dimensions: 11 x 8.5 x 13cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777265885)
| SKU | 9314777265885 |
| Model # | 26588 |
| Barcode # | 9314777265885 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997