Peter Pauper Press Ticket Album Just the Ticket: Ticket Stub Organizer 303509
$30.99
RRP $34.99
SAVE 11%
SOLD OUT
Just the Ticket: Ticket Stub Organizer, Peter Pauper Press
Organise and preserve your tickets from memorable concerts, shows, trips, and sporting events in this handsome ticket stub organiser!
Features
- 20 archival plastic pages for up to 80 tickets, with lined paper inserts for notes
- A handy pocket inside the back cover holds Playbills, programs, and other keepsakes.
Specifications
- 2-ring binder (W26.4 x H21.6cm)
- Takes standard 20.3 x 20.3cm refill pages
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441303509)
| SKU | 9781441303509 |
| Model # | 303509 |
| Barcode # | 9781441303509 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.264m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.216m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997