Peter Pauper Press Journal Oversize - Autumn Moon 329424
$26.99
RRP $33.99
SAVE 21%
Only 1 left
Peter Pauper Press Journal Oversize
- Autumn Moon
192 lightly lined pages provide plenty of space for personal reflection, sketching, or jotting down favorite quotations or poems. Smooth-finish, acid-free archival paper takes a variety of pens beautifully. A satin ribbon marker keeps your place. A classic feature: gilded-gold page edging.
#School #Office #Stationery
(9781441329424)
| SKU | 9781441329424 |
| Model # | 329424 |
| Barcode # | 9781441329424 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.184m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997