Peter Pauper Press Note Pad Adulting To-Do List 322692
$12.95
RRP $14.99
SAVE 14%
SOLD OUT
Adulting Note Pad, Peter Pauper Press
Here's just the Daily To-Do Note Pad to keep those adulting tasks on track! Write it all down here and check off all your other accomplishments.
Specifications
- 60 sheets
- Pad measures 15.3 x 22.9cm
#Peter Pauper Press #School #Office #Pen
(9781441322692)
| SKU | 9781441322692 |
| Model # | 322692 |
| Barcode # | 9781441322692 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.229m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.153m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997