Peter Pauper Press Journal Mid-Size - Persian Grove 331748
$24.95
RRP $27.99
SAVE 11%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Journal Mid-Size
- Persian Grove
The cover design of this elegant journal reproduces a 16th-century binding of mystical Persian poetry that featured lacquer painting with gold and pearl dust
Flowering trees and deer stand out against the matte black background
#School #Office #Stationery
(9781441331748)
| SKU | 9781441331748 |
| Model # | 331748 |
| Barcode # | 9781441331748 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997