Peter Pauper Press Journal Mid-Size - Songwriter's Journal 314130
$19.95
RRP $27.99
SAVE 29%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Journal Mid-Size
- Songwriter's Journal
With lined left-hand pages for lyrics, staffed right-hand pages for composing melody, and fret diagrams for writing guitar fingerings, this free-spirited journal will help you create, retain, and organize your songs.
#School #Office #Stationery
(9781441314130)
| SKU | 9781441314130 |
| Model # | 314130 |
| Barcode # | 9781441314130 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997