Peter Pauper Press Journal Mid-Size - Golden Flight 338969
$18.99
RRP $27.99
SAVE 32%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Journal Mid-Size
- Golden Flight
Radiant journal depicts jewel-like birds, butterflies, and a cherry tree, against a golden background.
#School #Office #Stationery
(9781441338969)
| SKU | 9781441338969 |
| Model # | 338969 |
| Barcode # | 9781441338969 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997