Peter Pauper Press Journal Mid-Size - Gilded Tree 341822
$19.95
RRP $27.99
SAVE 29%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Journal Mid-Size
- Gilded Tree
Radiant journal depicts an autumnal tree with golden leaves against a night sky and a dramatic full moon.
#School #Office #Stationery
(9781441341822)
| SKU | 9781441341822 |
| Model # | 341822 |
| Barcode # | 9781441341822 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997