Peter Pauper Press Designer Desk Notes - Eucalyptus 341938
$12.99
RRP $18.99
SAVE 32%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Designer Desk Notes
- Eucalyptus
Jot down notes, reminders, spur-of-the-moment ideas, and more on these pretty memo sheets. Our beautiful keepsake box keeps them right at your fingertips!
Specifications Keepsake box measures 4-1/4'' square x 1-1/2'' deep Desk Notesset contains 250 note sheets.
#School #Office #Stationery
(9781441341938)
| SKU | 9781441341938 |
| Model # | 341938 |
| Barcode # | 9781441341938 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.035m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997