Peter Pauper Press Boxed Thank You Note Cards - Lavender & Honey 331519
$21.99
SOLD OUT
Peter Pauper Press Boxed Thank You Note Cards - Lavender & Honey
Let this sweet thank you card express your gratitude!
Features
- Quality card stock with linen finish
- Blank interior
- Gold foil highlights
- Comes in a coordinating box and matching envelopes
Specifications
- Dimensions: (card) W127mm x H89mm, (box) W127mm x H89mm x D38mm
- Box set of 14 cards and 15 matching envelopes
#Note #Greeting #Occasion #Decorative #Art
(9781441331519)
| SKU | 9781441331519 |
| Model # | 331519 |
| Barcode # | 9781441331519 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.138m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.038m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997