Pet Toy Training Bell White
Pet Toy Training Bell for Dogs and Cats allowing them to be Interactive with you! A toy for your Pet to let you know they are ready for dinner or a walk.
"
(2990010311471)
| SKU | 2990010311471 |
| Model # | 2990010311471 |
| Barcode # | 2990010311471 |
| Brand | Generic |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000196000m3 |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997