Perpetual Calendar Thomas Kinkade Studios Day-to-Day Desk Easel, Andrews McMeel
Thomas Kinkade Studios Perpetual Calendar with Scripture
This perpetual daily calendar features inspirational Bible verses and beautiful full-colour paintings by Thomas Kinkade Studios, which carries on Thomas Kinkade's legacy of creating and sharing beautiful images that evoke a sense of peace, inspiration, and gratitude.
Specifications
- Date: 12 months (Perpetual)
- Format: Day-to-day
- Dimensions: W140mm x H153mm
Features
- Spiritual inspiration every day of the year
- Full-colour pages
- King James Bible verses that remind us to cherish God, family, and home
- Sturdy spiral bound desk easel
- This perpetual calendar can be used year after year
(9781524856151)
| SKU | 9781524856151 |
| Model # | AM56151 |
| Barcode # | 9781524856151 |
| Brand | Andrews McMeel Universal |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997