Perpetual Calendar Everlasting Botanical by OzCorp CAL198
$14.95
RRP $15.99
SAVE 6%
Only 1 left
OzCorp Perpetual Calendar
This handy planner will mean you never forget those important dates again! Dates such as anniversaries, events & birthdays can be recorded & kept in a compact spot as a reminder. With no days of the week it will mean you stay organised year after year.
Specifications
- Date: 12 months (January to December), no year or days of the week.
Features
- Birthday column
- Space for anniversaries, events and more.
(9328800028590)
| SKU | 9328800028590 |
| Model # | CAL198 |
| Barcode # | 9328800028590 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.127m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997