Peanuts by Jim Shore Figurine 8cm Mini Superhero Snoopy, Whitehill 6016581
$52.99
RRP $71.99
SAVE 26%
Only 2 left
Peanuts by Jim Shore Mini Superhero Snoopy Figurine
In this delightful Jim Shore piece, Snoopy stands tall in a classic superhero pose. Adorned with rosemaling, he's dressed in a time-honoured superhero disguise, ready to save the day! A perfect reminder everyday heroes walk amongst us.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 8cm H x 4.6cm W x 5.5cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399438358)
| SKU | 028399438358 |
| Model # | 6016581 |
| Barcode # | 028399438358 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.055m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.046m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997