Peanuts by Jim Shore Figurine 18cm Snoopy Sleeping on LED Wreath, Whitehill 6017242
$127.99
RRP $189.99
SAVE 33%
Only 2 left
Peanuts by Jim Shore Snoopy Sleeping on LED Wreath Figurine
Happy Holiday Dreams
Add a touch of festive charm to your holiday decor with this delightful Jim Shore design of Snoopy peacefully snoozing atop a lush holiday wreath. The wreath, lovingly adorned by Woodstocks, adds a whimsical touch to your holiday home decor.
Specifications
- Material: Resin, LED
- Dimensions: 18.1cm H x 7.6cm W x 12.3cm L
- Requires 3 x AAA batteries (NOT included)
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399456635)
| SKU | 028399456635 |
| Model # | 6017242 |
| Barcode # | 028399456635 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.123m |
| Assembled Height | 0.181m |
| Assembled Width | 0.076m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997