Peanuts by Jim Shore Figurine 14cm Snoopy Laying on Cupcake, Whitehill 6016266
$67.99
RRP $104.99
SAVE 35%
Only 1 left
Peanuts by Jim Shore Snoopy Laying on Cupcake Figurine
In Jim Shore's charming design, Snoopy takes a cozy nap atop a large, sprinkled pink cupcake, complete with intricate rosemaling details and tempting icing. Adding to the sweetness, Woodstock joins the slumber party on top of Snoopy.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 13.5cm H x 9cm W x 9.5cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399425785)
| SKU | 028399425785 |
| Model # | 6016266 |
| Barcode # | 028399425785 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.095m |
| Assembled Height | 0.135m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997