Peanuts by Jim Shore Figurine 14.5cm Gingerbread Van, Whitehill 6017238
$115.99
RRP $199.99
SAVE 42%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Gingerbread Van Figurine
Gingerbread Joyride
Brighten your holiday season with this playful Jim Shore design of Snoopy driving a festive gingerbread cookie van. Snoopy steers with joy as peppermint wheels spin, while Woodstock rides on the roof with a decorated Christmas tree in tow.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 14.5cm H x 10.5cm W x 17cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399456444)
| SKU | 028399456444 |
| Model # | 6017238 |
| Barcode # | 028399456444 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.145m |
| Assembled Width | 0.105m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997