Peanuts by Jim Shore Figurine 13.3cm Snoopy Birthday, Whitehill 6010116
$85.99
RRP $140.99
SAVE 39%
Only 1 left
Peanuts by Jim Shore Snoopy Birthday Figurine
Party Animal
With pep in his step, this pup dances cheerfully in celebration. With a birthday cone upon his head, Snoopy strikes a pose of elation as he prepares to blow a party horn. With Jim Shore detail upon his belly and base, this piece celebrates in style.
Specifications
- Material: Polyresin
- Dimensions: 13.3cm H x 7.6cm W x 11.4cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399302918)
| SKU | 028399302918 |
| Model # | 6010116 |
| Barcode # | 028399302918 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.114m |
| Assembled Height | 0.133m |
| Assembled Width | 0.076m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997