Peanuts by Jim Shore Figurine 12cm Snoopy With Nose Through Heart & Woodstock, Whitehill 6016259
$61.99
RRP $109.99
SAVE 44%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Snoopy and Woodstock: Valentine
This sweet Jim Shore creation depicts Snoopy with his nose piercing a patchwork heart, while Woodstock giggles beside him. Set upon a stage adorned with intricate floral patterns, it captures the endearing bond between the beloved Peanuts characters.
Details
- Dimensions: 12.5cm H x 8cm W x 12cm L
- Material: Polyresin
- Presentation: Branded gift box
This product is not a toy.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399425600)
| SKU | 028399425600 |
| Model # | 6016259 |
| Barcode # | 028399425600 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997