Peanuts by Jim Shore Figurine 12cm Snoopy With Basket of Tulips, Whitehill 6011946
$47.99
RRP $102.99
SAVE 53%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Snoopy With Basket of Tulips Figurine
Happiness Is A Basket Of Blooms
Snoopy is on a mission to ring in Spring. With a basket of freshly picked flowers, he spreads cheer to all the Peanuts with these pretty petals. This colorful collectible partners the beloved cartoon's charm with Jim Shore's effortless enchantment.
Details
- Material: Polyresin
- Dimensions (L x W x H): 8 x 6.5 x 12.5cm
- Presentation: Branded gift box
Not a toy or children's product. Intended for adults only.
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399340200)
| SKU | 028399340200 |
| Model # | 6011946 |
| Barcode # | 028399340200 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.065m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997