Peanuts by Jim Shore Figurine 11cm Snoopy With Butterfly, Whitehill 6016264
$55.99
RRP $82.99
SAVE 33%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Snoopy With Butterfly Figurine
Spring
In this enchanting Jim Shore design, Snoopy sits in the grass on a stage decorated with spring flowers, savoring the fresh air. A beautiful butterfly with rosemaling details lands delicately on Snoopy's nose, inviting friendship and balance.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 11cm H x 5cm W x 7.5cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399425761)
| SKU | 028399425761 |
| Model # | 6016264 |
| Barcode # | 028399425761 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.075m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997