Peanuts by Jim Shore Figurine 10cm Mini Snoopy Chef, Whitehill 6010120
$51.99
RRP $72.99
SAVE 29%
SOLD OUT
Peanuts by Jim Shore Mini Snoopy Chef Figurine
This Peanuts miniature features Snoopy with classic Jim Shore detail. With a playful smile, this canine chef prepares dinner with his cook's hat, wooden spoon, and apron. With zest and flavor, Snoopy cooks up a culinary creation of chaos and fun!
Specifications
- Material: Polyresin
- Dimensions: 10cm H x 4cm W x 5.4cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399302932)
| SKU | 028399302932 |
| Model # | 6010120 |
| Barcode # | 028399302932 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.054m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997