Parker Quink Fountain Pen Refill BLUE BLACK 1950404
$8.99
RRP $10.95
SAVE 18%
In Stock
Parker Quink Fountain Pen Refill BLUE BLACK
QuinkFlow: the smoothest cleanest and most consistent performance Parker ballben refill ever
#School #Office #Stationery
(3501179504049)
| SKU | 3501179504049 |
| Model # | 1950404 |
| Barcode # | 3501179504049 |
| Brand | Parker |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997