Paper Mate Liquid Paper 20mL Correction Bottle Box of 12 S20022084
$31.99
RRP $33.00
SAVE 3%
Only 1 left
Paper Mate Liquid Paper Correction Bottle
Box of 12
Paper Mate Liquid Paper Correction Bottle is a fast-dry, smooth coverage correction fluid for everyday corrections. All purpose bond white formula will correct anything. Spill resistant bottle with brush applicator. No thinners required.
Specifications
- Colour: White
- Volume: 20mL
#Paper Mate #School #Office #Pen #Correction
(8854556000142)
| SKU | 8854556000142 |
| Model # | S20022084 |
| Barcode # | 8854556000142 |
| Brand | Paper Mate |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001334000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997