Paper Mate Flexigrip Ultra Ballpoint Pen 0.8mm Black Box of 12 DS-9680131
$21.95
RRP $42.00
SAVE 48%
Only 1 left
Paper Mate Flexigrip Ultra Ballpoint Pen
Paper Mate Flexigrip Ultra Ballpoint Pen features a textured, rubberized barrel that conforms to your grip and a steel flange tip for extra durability
Specifications
- Tip size: 0.8mm
- Colour: Black
- Pack size: 12
#Paper Mate #School #Office #Pen
(041540968016)
| SKU | 041540968016 |
| Model # | 9680131 |
| Barcode # | 041540968016 |
| Brand | Paper Mate |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997