Paper Mate Ballpoint Pen InkJoy 300 Retractable 1.0mm Medium (Box of 12) Blue
$10.99
RRP $19.20
SAVE 43%
In Stock
Paper Mate InkJoy 300 Retractable Ballpoint Pen
Paper Mate InkJoy 300 Retractable Ballpoint Pen features an ultra-smooth writing system never drags, and a comfortable rubberized grip. Retractable design is ready to write with just a click.
Specifications
- Tip size: 1.0mm (Medium)
- Colour: Blue
#Paper Mate #School #Office #Pen
(071641127463)
| SKU | 071641127463 |
| Model # | 2008583 |
| Barcode # | 071641127463 |
| Brand | Paper Mate |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997