Pants Pants Pants: The Wacky Wash Day Game
Have fun playing Pants Pants Pants: The Wacky Wash Day Game! Grab a basket, pick your pants and race to be the first to get them through the wash. There is also a pant-tastic activity book to complete, with jokes to make you laugh out loud! Keep your game pieces and activity book safe by storing them in this handy chest.
Contains - 4 Washing basket cards - 36 Pairs of pants - 1 Washing machine and stand - 1 Spinner
#Toy #Collect #Play
(9781789471489)
| SKU | 9781789471489 |
| Model # | 9781789471489 |
| Barcode # | 9781789471489 |
| Brand | Make Believe Ideas |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.230m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997