Palm Beach Scented Soy Candle Standard 420 g - Watermelon MCXWW
$44.99
RRP $49.95
SAVE 10%
Only 3 left
Palm Beach Scented Soy Candle Standard
- Watermelon
Features
- Australian Made
- Up to 80 hours burn time
- 2 x 100% cotton wicks to ensure a clean even burn
Fragrance Note
- Top: Citrus Splash, Guava, Cucumber Water
- Heart: Sliced Melon, Honeydew, Watermelon
- Base: Vanilla Ice, Sheer Musk
Specifications
- Diameter: 10cm
- Height: 11.5cm
- Weight: 420g
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(799439554818)
| SKU | 799439554818 |
| Model # | MCXWW |
| Barcode # | 799439554818 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997