Palm Beach Scented Soy Candle Deluxe 850 g - Sea Salt DLXSS
$74.99
RRP $89.99
SAVE 17%
Only 3 left
Palm Beach Scented Soy Candle Deluxe
- Sea Salt
Features
- Australian Made
- Up to 120 hours burn time
- 3 x 100% cotton wicks to ensure a clean even burn
Fragrance Note
- Top: Bergamot, Green, Watery, Lemon, Cassis
- Heart: Mint, Eucalyptus, Lily of the Valley, Jasmine
- Base: Cedarwood, Patchouli, Musk, Moss, Amber
Specifications
- Diameter: 11.5cm
- Height: 15cm
- Weight: 850g
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(793591867762)
| SKU | 793591867762 |
| Model # | DLXSS |
| Barcode # | 793591867762 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997