Palm Beach Room Mist
- Sea Salt
Made in Australia.
Contains: Eucalyptus Essential Oil, Lemon Essential Oil, Orange Essential Oil, Patchouli Essential Oil.
Volume: 100mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(794712905400)
| SKU | 794712905400 |
| Model # | RMSS |
| Barcode # | 794712905400 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.040m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997