Palm Beach Mini Candle & Diffuser Set - Coconut & Lime GPMCDCL
$37.99
RRP $39.99
SAVE 5%
SOLD OUT
Palm Beach Mini Candle & Diffuser Set
- Coconut & Lime
Features
- Australian Made
- Includes 1 x 90g Soy Candle & 1 x 50ml Diffuser
- Up to 25 hours burn time for candle and up to 1.5 months scent life for diffuser
- 100% cotton wick
Fragrance Note
- Top: Fruit, Apple
- Heart: Strawberry, Rosewood
- Base: Musk, Vanilla, Balsam
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(797776792467)
| SKU | 797776792467 |
| Model # | GPMCDCL |
| Barcode # | 797776792467 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Assembled Length | 0.115m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997