Palm Beach Candle Accessory
- Candle Snuffer
Matte black modern design. Specially designed to safely extinguish your candles.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(799439809925)
| SKU | 799439809925 |
| Model # | SNUFFER |
| Barcode # | 799439809925 |
| Brand | Palm Beach |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997