Ozcorp Visitors Book Classic Black with Gold Edges, Signature Book GBK07
$20.99
SOLD OUT
Ozcorp Visitors Book Classic Black with Gold Edges, Signature Book
This classic design Visitor's Book is ideal for many purposes, whether it be a place of interest, a guest house or an event.
Gold foil lettering and corners Measures 25cm wide by 16cm 64 pages of quality paper
Specifications
- Dimensions: 250mm (w) x 160mm (h)
- 64lined pages
#School #Office #Stationery
(9328800015224)
| SKU | 9328800015224 |
| Model # | GBK06 |
| Barcode # | 9328800015224 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.245m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997