Ozcorp Travel Journal
With a luxurious leather-like feel this A5 softcover Travel Journal makes the ideal companion.
Features
- Conversion Charts
- Common phrases in foreign languages
- Maps of the world and Australia
- Quality cream paper
Specifications
- Dimensions: 148mm (w) x 210mm (h)
- 236 lined pages
#School #Office #Stationery
(9328800015125)
| SKU | 9328800015125 |
| Model # | TJ07 |
| Barcode # | 9328800015125 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997