Ozcorp Luxury Recipe Journal Binder - Midnight RJ17
$31.99
RRP $34.99
SAVE 9%
SOLD OUT
Ozcorp Luxury Recipe Journal Binder
- Midnight
Specifications Size: A5 Pages: 236 pages, 9mm ruled, plus document wallet Dimensions: 210 x 148 mm Colour: Midnight Blue
#School #Office #Stationery
(9328800023625)
| SKU | 9328800023625 |
| Model # | RJ17 |
| Barcode # | 9328800023625 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997