Ozcorp Designer Doorstop Schnitzel the Sausage Dog DS11
$43.99
RRP $49.99
SAVE 12%
SOLD OUT
Ozcorp Designer Doorstop Schnitzel the Sausage Dog DS11
Unique Designer Doorstop animal friends are a cute addition to any home! The most low maintenance pets you can have!Schnitzel is an amazing 90cm long and will be a fun addition to any home or the perfect gift!
Specifications:
- PU leather-like finish
- Approx 2 kg
- weighted with sand
- perfect for house warming, baby shower, engagements and weddings. Design is exclusive to Ozcorp.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9328800002644)
| SKU | 9328800002644 |
| Model # | DS11 |
| Barcode # | 9328800002644 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Assembled Length | 0.800m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997