Ozcorp Designer Doorstop Henrietta The Hen DS23
$33.99
RRP $34.99
SAVE 3%
Only 1 left
Ozcorp Designer Doorstop Henrietta The Hen
Unique Designer Doorstop animal friends are a cute addition to any home! The most low maintenance pets you can have!
Specifications:
- PU leather-like finish
- Approx 1.9kg
- weighted with sand
- perfect for house warming baby shower engagements and weddings.
Design is exclusive to Ozcorp.
"
(9328800020020)
| SKU | 9328800020020 |
| Model # | DS23 |
| Barcode # | 9328800020020 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.230m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997