Ozcorp Designer Doorstop Bessie the Cow DS26
Fabrication: Outer
- PU/Polyester, Filling
- Polyster fibrefill and sand Care instructions: sponge clean only, not washable or dry cleanable Weight: 1.8kg
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9328800023618)
| SKU | 9328800023618 |
| Model # | DS26 |
| Barcode # | 9328800023618 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997