OzCorp Address Book Purse Size Australian Gum Blossom
A handy size, ideal for your handbag, this Address Book has a pretty native Australian design with foil detail
- perfect for keeping all those contact details at the ready.
Specifications
- Dimensions: 85 x 165mm
Features
- Durable hardcover gloss finish
- Additional Personal info and Notes section
#School #Office #Stationery
(9328800004655)
| SKU | 9328800004655 |
| Model # | AB62 |
| Barcode # | 9328800004655 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.085m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997