Ozcorp Address Book Elysian A5 Spiral Hard Cover
A5 Hard Cover Address Book
- Elysian
Gorgeous Spiral Bound Address Book with Peacock/Bird/ButterflyDesign
- perfect for mums everywhere.
Specifications: A5 Size Quality Address Book with Notes Section Personal Info page Hard Cover Spiral bound A5 size
#School #Office #Stationery
(9328800021799)
| SKU | 9328800021799 |
| Model # | AB71 |
| Barcode # | 9328800021799 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997