Ozcorp Address Book Bohemian Dog A5 Hard Cover
A5 Hard Cover Address Book
- Bohemian Dog
Gorgeous Spiral Bound Address Book with a Cute Dog Design
- perfect for mums everywhere.
Specifications: A5 Size Quality Address Book with Notes Section Personal Info page Hard Cover A5 size
#School #Office #Stationery
(9328800021805)
| SKU | 9328800021805 |
| Model # | AB72 |
| Barcode # | 9328800021805 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997