Ozcorp Address Book Birds & Berries A5 Hard Cover
A5 Hard Cover Address Book
- Birds & Berries
Stylish A5 Address Book with magnetic close to keep everything neat! Finished beautifully with gold foil this design features sweet birds and flowers.
Specifications: A5 Size Quality Address Book with Notes Section Personal Info page Hard Cover Magnetic flip close
#School #Office #Stationery
(9328800020389)
| SKU | 9328800020389 |
| Model # | AB69 |
| Barcode # | 9328800020389 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997