Ozcorp Wildflowers Address Book
Gorgeous Spiral Bound Address Book featuring wildflowers, perfect for mums everywhere.
Specifications
- A5 Size
- Quality Address Book with Notes Section and Personal Info page
- Hard Cover Spiral bound
#School #Office #Stationery
(9328800030982)
| SKU | 9328800030982 |
| Model # | AB81 |
| Barcode # | 9328800030982 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997