Ozcorp Address Book A5 Tan Softcover
A5 Address Book Softcover
- Tan
Keep all your addresses, personal info and notes tucked up neatly in this luxe feeling fabric-covered Address Book.
Specifications: A5 Size 200 x 160 mm Soft Cover
#School #Office #Stationery
(9328800020372)
| SKU | 9328800020372 |
| Model # | AB68 |
| Barcode # | 9328800020372 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997