Ozcorp Native Birds Address Book
Gorgeous hard cover Address Book featuring Australian Native Birds. Perfect for mums everywhere.
Specifications
- A5 Size
- Quality Address Book with Notes Section and Personal Info page
#School #Office #Stationery
(9328800028743)
| SKU | 9328800028743 |
| Model # | AB71 |
| Barcode # | 9328800028743 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997