Ozcorp Address Book A5 Black with Elastic
Specifications: A5 Size 200 x 160 mm Elastic Closure Hard Cover Handy document pocket on the back cover for receipts, notes etc.
#School #Office #Stationery
(9328800012797)
| SKU | 9328800012797 |
| Model # | AB37 |
| Barcode # | 9328800012797 |
| Brand | OzCorp |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997