Ornament Standing Cat 19cm Terracotta by Urban Products UH016584 Cute Home Decor
$11.99
RRP $43.99
SAVE 73%
Only 1 left
Jenna Standing Cat Ornament Terracotta by Urban Products
A standing cat with white sand body and terracotta ears and tail. Adorable home decor and great gift for cat lovers.
Specifications
- Colour: White & Terracotta
- Material: Ceramic
- Dimensions: L15 x W10 x H19cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(9345274137542)
| SKU | 9345274137542 |
| Model # | UH016584 |
| Barcode # | 9345274137542 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997