Novelty Mug Can We Start The Weekend Over Again, Funny Coffee Mug, TSK Giftware MUG404
$12.99
RRP $19.95
SAVE 35%
Only 1 left
Can We Start The Weekend Over Again Mug
Enjoy a cup of coffee or tea with this quality ceramic mug. Suitable for both hot and cold drinks, this mug will surely put a smile on your face! Perfect mug for work!
Specifications
- Capacity: 250mL
- Material: Ceramic
- Packaged in gift box
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320048833783)
| SKU | 9320048833783 |
| Model # | MUG404 |
| Barcode # | 9320048833783 |
| Brand | TSK Giftware |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997