Notebook Van Gogh Starry Night A5 Gibson Gifts 26164
$13.99
RRP $14.99
SAVE 7%
Only 1 left
Van Gogh Starry Night Notebook from Gibson Gifts
This Van Gogh Starry Night notebook is a must-have for Van Gogh fans.
Specifications
- Size (Dimensions L x W x H): A5 (21.5 x 15 x 1.5cm)
#Gibson Gifts #School #Office #Pen
(9781835363713)
| SKU | 9781835363713 |
| Model # | 26163 |
| Barcode # | 9781835363713 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.215m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997